Jak to všechno začalo…

Kreativní e-shop Laif.cz byl založen v roce 2020 a je zaměřen především na prodej kreativních předmětů a materiálů, dekorací, keramiky a vlastnoručně vyráběných svíček, vosků, vonných závěsných dekorací a bylinkových pytlíčků.

Co nabízíme?

V několika kategoriích také naleznete ručně vyráběné produkty primárně od českých výrobců nebo dokonce přímo z naší dílny (drobné dekorační předměty, šperky či výrobky ze sójového vosku a sušených květin).

Co je naším cílem?

Naším cílem je poskytnout zákazníkům kvalitní, originální zboží a zákaznický servis. Před odesláním se snažíme veškeré zboží důsledně kontrolovat a vždy dbáme o to, aby bylo náležitě zabaleno.

Reklamace řešíme rychle a bez zbytečných potíží, pokud se něco nepodařilo nebo to není podle vašich představ, kontaktujte nás na e-mailové adrese: info@laif.cz a společně se domluvíme na co nejpřijatelnějším postupu.

Zboží na zakázku

Potřebujete větší množství zboží, než máme skladem? Dejte nám vědět na emailové adrese: info@laif.cz . Zejména zboží z kategorie BYTOVÉ VŮNĚ jsme schopni vyrobit i ve velkém množství. Nebojte se nás kontaktovat a domluvit si s námi podmínky dodání.

O nás